domki dla ptakówW każdym przydomowym ogrodzie mogą zjawić się i zamieszkać ptaki. Czy tak się stanie, w dużej mierze zależy od właścicieli posesji.  Aby je zwabić warto znaleźć w ogrodzie miejsce na domki dla ptaków. Domki są dla ptaków jak dziupla: chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz przed drapieżnikami. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazł się duży wybór domków dla ptaków.

Wybierając domek dla ptaków, warto przede wszystkim zastanowić się, jakie ptaki chcemy gościć w swoim ogrodzie. Inne domki dla ptaków wybiera się, aby zamieszkały w nich bardzo małe ptaki, inne dla sów i ptaków drapieżnych. Domki dla ptaków różnią się nie tylko ze względu na wielkość, ale także ze względu na ich umiejscowienie: inne montuje się na drzewach, a inne na budynkach. Dla najmniejszych ptaszków, np. sikorek, poleca się domki typu A1, które maja bardzo małe otwory. Jeżeli domek będzie miał większy otwór, sikorka, lub inny mały ptak, może zostać wypędzony z domku przez większego ptaka, np. przez sikorę bogatkę. Domki dla ptaków montowane na elewacjach, przeznaczone są szczególnie dla jerzyków, wróbli i oczywiście dla jaskółek. Zapewniamy bardzo duży wybór domków lęgowych, kul i gniazd dla jaskółek.

Uwaga! niektóre ptaki zawsze starają się samodzielnie wykonać gniazdo. Można im w tym pomóc przygotowując im odpowiednie materiały do budowy własnego domku. Oferujemy składy wypełnione wełną tapicerską i włóknem kapokowym. Umieszczając taki zasobnik blisko okna, można obserwować jak ptaki wykorzystują materiały do budowy gniazda. Zasobnik jest bardzo funkcjonalny – można go wielokrotnie napełniać.

Karmniki dla ptaków

Oprócz domków dla ptaków, oferujemy również karmniki, m.in. karmniki okienne do wypełniania ziarnem, zasobniki z pokarmem miękkim, karmniki kolumnowe oraz karmniki ozdobne w kształcie lampy. Wszystkie prezentują się elegancko, dlatego zawieszone w pobliżu domu, będą jego dodatkową ozdobą. Wszystkie karmniki są zbudowane w ten sposób, aby można było łatwo je napełniać i czyścić. Karmnik zawieszony blisko okien domu, stanowi świetnie miejsce na obserwacje ptaków zwłaszcza zimą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą domków dla ptaków i karmników.

Nasza firma od lat wspiera przywracanie środowiska naturalnego na terenach zurbanizowanych. Dlatego, w naszej ofercie, znajdują się także domki dla innych zwierząt: jeży, nietoperzy oraz owadów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wybierać wyłącznie produkty najlepszej jakości, pochodzące od cenionych producentów.

 

Nasze Produkty
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

[contact-form-7 id="4" title="Footer Form"]
Dotacja