W zależności od wyboru stanowiska nasadzenia, wymagana jest intensywna ochrona młodego drzewa. Osłony do brył korzeniowych zapewniają nie tylko ochronę ale także oferują architektom wiele kreatywnych rozwiązań w projekcie.

OSŁONY

W miejskich lokalizacjach drzewa są szczególnie narażone na uszkodzenie przez rowery i inny sprzęt jak również nieuzasadniony wandalizm. Osłony na pnie oferowane przez firmę Greenleaf są niezwykle wytrzymałe a ich zróżnicowany design sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy.
Kraty ochronne mogą jednocześnie spełniać ważną rolę w kreowaniu kształtu przestrzeni publicznych.
Oferowane przez nas osłony mogą być montowane zarówno do standardowych, jak i wzmocnionych ram. Mogą również być mocowane do podłoża w założeniach parkingowych. Prosty mechanizm regulujący umożliwia montowanie krat również przy nachyleniu podłoża. Każda osłona produkowana jest w kilku rozmiarach tak, aby pasowały do wszystkich rodzajów grilli ozdobnych.

Przykładowe osłony do drzew

 

 


KRATOWNICE

Dobrze zaprojektowane kratownice umożliwiają drzewu dostęp do powietrza i naturalnej wody opadowej, zapobiegają kompresji gleby w obrębie misy drzewa oraz dodają architektonicznego smaczku brukowanym nawierzchniom.

Grille różnią się wyglądem i funkcją w zależności od okoliczności. Wzory grilli z mniejszymi otworami należy stosować w przypadku, gdy zależy nam na minimalnej ingerencji w nawierzchnię. Takie rozwiązanie ochroni materiał roślinny jednocześnie pozwalając na płynny ruch wózków dziecięcych, inwalidzkich i innych pojazdach o niewielkich kółkach.

Dostępne w szerokiej gamie różnych rozmiarów, grille mogą być specyfikowane jako część Greenleaf Arborsystem, zawierającego osłonę na pień, elementy do kierunkowania korzeni, nawadnianie i aerację oraz zintegrowane podświetlenie drzewa.

Przykładowe kratownice do drzew

Nasze Produkty
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

[contact-form-7 id="4" title="Footer Form"]
Dotacja