Zielony dach w technologii ZinCo umożliwia odtworzenie na dachu budynku lub stropie garażu podziemnego warunków panujących na gruncie rodzimym. Umożliwia uzyskanie dodatkowej powierzchni biologicznie czynnej, zmniejsza emisję gazów, retencjonuje wodę opadową, tłumi hałas wewnątrz budynku, chroni hydroizolację przed działaniem warunków atmosferycznych, zatrzymuje zimą wewnątrz budynku ciepło i chłód latem, jest naturalnym środowiskiem dla owadów i ptaków, a przede wszystkim spełnia swoje funkcje estetyczne i rekreacyjne.

Dlaczego dach zielony w technologii ZinCo?

1. W technologii ZinCo powstały pierwsze nowoczesne zielone dachy w Polsce. Jednym z pierwszych w naszym kraju jest dach budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Sądu Najwyższego w Warszawie. Na systemy ZinCo udzielamy 10-letniej gwarancji ale dachy wykonane w naszej technologii są żywym dowodem poprawności działania systemu przez dziesiątki lat.


 

2. W technologii ZinCo możliwe jest zaaranżowanie każdego rodzaju dachu, od dachów płaskich, skośnych po strome i kopułowe, stropy garaży podziemnych, patia, a także tarasów i donic.


 

3. W technologii ZinCo możliwe jest zaaranżowanie każdej powierzchni, od dachów wielkopowierzchniowych po dachy budynków jednorodzinnych, małych wiat, czy drewutni.


 

4. Technologia ZinCo umożliwia aranżację dachu w dowolny sposób, od zazielenienia ekstensywnego po place zabaw, zbiorniki wodne, ciągi piesze i jezdne.


 

5. Technologia ZinCo to kompletny system zielonego dachu wraz z substratem. Kompletny system jest gwarancją kilkudziesięcioletniego bezusterkowego działania dachu.


 

6. Zielony dach w technologii ZinCo można wykonać na każdym rodzaju hydroizolacji od zwykłej papy, po hydroizolację z EPDM.


 

7. Dysponujemy gronem doradców, którzy służą pomocą zarówno w fazie projektowej, jak i przy pracach wykonawczych i pielęgnacyjnych. Służymy radą zarówno przy rozwiązaniach katalogowych, jak również nietypowych, wymagających niestandardowych rozwiązaniach.


 

8. Systemy zielonych dachów w technologii Zinco stosowane są na całym świecie. Ich niezawodność sprawdzona została w różnych warunkach środowiskowych i klimatycznych.

Nasze Produkty
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dotacja