Folie przeciwkorzenne służą do ochrony hydroizolacji przed uszkodzeniami ze strony korzeni roślin. Stosowane są wszędzie tam, gdzie hydroizolacja nie posiada właściwości przeciwkorzennych (głównie hydroizolacja z bitumu).

Membrany separacyjne chronią hydroizolację przed rozciąganiem i uszkodzeniem przez czynniki zewnętrzne.

Zarówno folie przeciwkorzenne, jak i membrany separacyjne układane są w formie luźno ułożonych warstw lub zgrzewanych powłok.

Folia przeciwkorzenna WSF 40
Folia przeciwkorzenna WSF 40

Wysokociśnieniowa warstwa polietylenu, trwała i bardzo odporna na rozciąganie, układana jako luźno ułożone warstwy, stosowana głównie na dachach ekstensywnych oraz w donicach. Folia przeciwkorzenna współgrająca z bitumem i polistyrenem. Wykonana bez użycia plastyfikatorów, odporna na roztwory wodne kwasów oraz oleje. Stabilna pod względem UV.

Folia przeciwkorzenna WSB 100-PO
Folia przeciwkorzenna WSB 100-PO

Bariera przeciwkorzenna wykonana z poliolefinu (FPO), kompatybilna z bitumem, pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, zgrzewana ciepłym powietrzem. Przetestowana na odporność w przenikaniu korzeni i kłączy roślin, zgodnie z procedurami testowymi FLL. Stabilne UV (na potrzeby składowania) 

Folia rozdzielająco-poślizgowa TGF 20
Folia rozdzielająco-poślizgowa TGF 20

Chemicznie neutralna folia używana jako warstwa separacyjna i poślizgowa na dachy zielone, ciągi piesze i jezdne. Kompatybilna z bitumem i polistyrenem, odporna na większość substancji chemicznych, stałe UV.

Pliki do pobrania
Karta techniczna WSF 40 poglądowa
Karta techniczna Mata WSB 100 PO poglądowa
Karta techniczna TGF 20 poglądowa
Skontaktuj się z nami