Wsporniki systemowe używane są zazwyczaj przy budowie tarasów wentylowanych. Doskonale sprawdzają się na powierzchniach o zróżnicowanym poziomie. Nie wymagają wylewki, czy łączenia ze sobą materiałów. Występują w różnych wariantach wysokościowych z dodatkową regulacją zwiększającą zakres stosowania. Zapewniają odpowiednią wentylację pod układaną nawierzchnią oraz dodatkową przestrzeń, np. na kable.

 

Wsporniki systemowe Elefeet
Wsporniki systemowe Elefeet

Wsporniki Elefeet dedykowane są pod nawierzchnie piesze z płyt betonowych i kamienia naturalnego oraz pod konstrukcję legarów nawierzchni drewnianych, na powierzchniach bezspadkowych i ze spadkiem. Posiadają wbudowane dystanse o szer. 3 mm oraz możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia, w celu wyeliminowania nierówności podłoża. Do wsporników Elefeet można dobrać akcesoria zwiększające wysokość, podkładki buforowe, listwy podporowe, łączniki dystansowe czy grille i rynny tarasowe. Wsporniki Elefeet są odporne na warunki atmosferyczne i nie powodują uszkodzenia hydroizolacji.

Podkładki systemowe Elastoring
Podkładki systemowe Elastoring

Gumowe, okrągłe podkładki dedykowane pod płyty betonowe na dachach płaskich i tarasach. Odporne na zamarzanie, elastyczne i nie ślizgające się. Umożliwiają układanie płyt betonowych na różnych powierzchniach dzięki podkładkom spadkowym lub dodatkowym pierścieniom.
Posiadają wypustki dystansujące do tworzenia szczelin między płytami.

Pliki do pobrania
Karta techniczna Elefeet E
Karta techniczna akcesoria do Elefeet E
Karta techniczna akcesoria do Elefeet H
Karta techniczna Elastoring
Skontaktuj się z nami