Kanały odwodnieniowe FR i BTR stosowane są na dachach, tarasach i balkonach w celu szybkiego odprowadzenia do warstw drenażowych wody z nawierzchni oraz z miejsc, w których dochodzi do jej akumulacji.

Rynny elewacyjne FR 50 / FR 75
Rynny elewacyjne FR 50 / FR 75

Rynny montowane pod drzwiami wejściowymi lub wzdłuż elewacji, bezpośrednio na zagęszczonym, wodoprzepuszczalnym podłożu. Wykonane ze stali ocynkowanej, pokryte tworzywem sztucznym. Posiadają zdejmowaną pokrywę. Występują również w wersji „Vario” o regulowanej długości.

Odpływ liniowy z rusztem BTR
Odpływ liniowy z rusztem BTR

Odpływ o funkcji zbierania wody i odprowadzania jej do warstwy drenażowej. Stosowany na tarasach i balkonach pod drzwiami wyjściowymi lub wzdłuż elewacji. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, o eleganckim i estetycznym wyglądzie. Możliwość regulacji wysokości.

Grill tarasowy
Grill tarasowy

Alternatywny sposób wykończenia nawierzchni bezpośrednio nad wpustami dachowymi. Umożliwia dostęp do wpustu oraz warstw pod nawierzchnią. Posiada podłużne perforacje, regulowany w pionie, z ramą przystosowaną do obsadzenia w żwirze. Odporny na duże obciążenia. Wykonany ze stali galwanizowanej. Montowany jest w nawierzchni tarasowej.

Pliki do pobrania
Karta techniczna FR 50/ FR 75
Karta techniczna BTR
Skontaktuj się z nami