Hydroizolacja Resitrix to jednowarstwowa, bardzo elastyczna membrana uszczelniająca, łącząca w sobie zalety EPDM oraz bitumów modyfikowanych polimerami. Dzięki spodniej warstwie bitumiczno-polimerowej można ułożyć ją na każdym podłożu co czyni ten materiał bardzo uniwersalnym. Hydroizolację Resitrix można łatwo zgrzewać za pomocą gorącego powietrza. Nie wymaga użycia otwartego ognia.

RESITRIX® SK W Full Bond
RESITRIX® SK W Full Bond

RESITRIX® SK W Full Bond to samoprzylepna, elastyczna, zgrzewana gorącym powietrzem membrana hydroizolacyjna, odporna na przerastanie korzeni.

Posiada atest FLL i dopuszczenie zgodnie z normą DIN EN 13948.

Doskonale nadaje się na dachy pokryte roślinnością zarówno ekstensywną jak i intensywną. Nadaje się do instalacji na każdym podłożu.

Grunt podkładowy FG 35
Grunt podkładowy FG 35

Grunt podkładowy FG 35 w połączeniu z samoprzylepnymi membranami uszczelniającymi Resitrix stosowany jest na różnorodnych podłożach. FG 35 zawiera rozpuszczalniki na bazie kauczuku syntetycznego i żywic. Zużycie to ok 200g/m2.

Elementy narożnikowe
Elementy narożnikowe

Do uszczelnienia elementów okrągłych i do wykończenia wszelkich narożników oferowane są specjalnie przygotowane elementy narożnikowe. Elementy te są wycinane ze specjalnej taśmy dylatacyjnej Resiflex SK. Umożliwiają one szybkie i komfortowe wykończenie narożników wewnętrznych i zewnętrznych. Elementy wykrawane w kształcie kółka z owalnym wycięciem na narożniki zewnętrzne, zamkniętego kółka na narożniki wewnętrzne i owalnego języczka będącego uzupełnieniem na narożniki wewnętrzne i zewnętrzne. Minimalna szerokość elementów to 190 mm. Alternatywnie możliwe jest manualne wycinanie kształtek o tych samych rozmiarach, głownie z materiałów samoprzylepnych.

Pliki do pobrania
Karta techniczna Resitrix CL
Karta techniczna Resitrix MB
Karta techniczna Resitrix SKP
Karta techniczna Resitrix SKW
Skontaktuj się z nami